V roku 2018 sme začali spoluprácu s www.appa.sk  -  Asociácia pomoci postihnutým so sídlom v Piešťanoch. Už 10 rokov  v klube APPA je dnes registrovaných vyše 600 členov z celého Slovenska, s ktorými organizácia aktívne pracuje a priamo ich podporuje.

https://appa.sk/partneri/partneri-pre-potreby-clenov-klubu-appa/

Od roku 2016 s radosťou spolupracujeme s www.bocianiky.sk so sídlom na Mokrohájskej ulici v Bratislave. Osobne poskytujem Zvukovú terapiu (Liečba zvukom, gongový kúpeľ) s tibetskými miskami, gongom a s ostatnými nástrojmi priamo na Mokrohájskej ulici. Naši malí a veľkí klienti okrem masáže tibetskými miskami sa vyšantia v bazéne s morskou vodou, vo vírivke, pri masáží či saune. Pravidelne organizujeme kreatívne dielničky či narodeninové oslavy v bazéne aj mimo neho. Veľa detí absolvuje s nami delfínoterapiu a po návrate domov pokračujeme s Bocianikmi celoročne.

https://seacsub.com/ Talianska firma od roku 1971 podporuje potápačov profesionálov a amatérov pri ich práci či objavovaní sveta pod vodou. Komfort vo vode počas delfínoterapie Vám ponúkame v podobe neoprénov či nadlahčujúcich opaskov.. Spolupracujeme od roku 2002.